موسسه کارگزار روابط عمومی
(رویکرد ما به روابط عمومی متفاوت است)


 

هدف موسسه کارگزار روابط عمومی، تعامل و ایجاد روابط با مشتریان و مردم است. ما این کار را با آموزش، تحقیق و برنامه ریزی انجام مي دهيم. ما می دانیم که چگونه مي توان با مردم تعامل و توجه آنها را جلب كرد و چگونه آن را حفظ نمود.

 اصول بنیادین موسسه، توسعه بینش در خصوص مهارت ها و فرصت های ارتباطی و شناسایی دقیق استراتژی روابط عمومی است که به شما در تحقق اهداف مدنظر یاری می رساند. در واقع تمرکز ما روی موفقیت است و ارایه رویکردها و روش های نوآورانه که حصول به موفقیت را تضمین کند.


موسسه کارگزار روابط عمومی خدمات زیر را ارایه می دهد:
آموزش
استفاده از یک برنامه آموزشی منسجم از ویژگی‌های اصلی روابط عمومی است؛ چرا که با توجه به تغییرات جدید در علوم و فناوری همواره نیاز به کسب مهارت‌های خاص و جدید وجود دارد. آموزش و یادگیری باعث افزایش خلاقیت و توانایی متخصصان روابط عمومی می‌شود و درک آنها را برای انجام کارها و امور افزایش می‌دهد.
موسسه كارگزارروابط عمومي با طراحي دوره ها و كارگاه هاي آموزشي، مجموعه اي از برنامه هاي ویژه براي توسعه منابع انساني اجرا خواهد كرد. شركت كنندكان در اين دوره ها خواهند توانست:
- روش ها و مدل هاي كليدي روابط عمومي كه در برنامه ريزي طرح ها و فعاليت هاي آتي آنان مؤثر واقع مي شوند را بياموزند.
- نحوه عملكرد نظريات و ديدگاه ها را در موقعيت هاي واقعي دريافته و از چگونگي ارزيابي موفقيت حاصله در ابعاد داخلي و خارجي مطلع شوند.

مشاوره
موسسه كارگزار روابط عمومي با استفاده از تجارب و روش هاي مختلف مي تواند به سازمان ها و شركت هاي دولتي و خصوصی خدمات مشاوره ارائه دهد.
 

استانداردسازی فعالیت ها
استانداردها جهت ارزیابی، بهبود و کیفیت برنامه های روابط عمومی تدوین می شوند. به عبارتی، این استانداردها چگونگی و روند تحقق و انجام فرآیندهای فعالیت ها و برنامه ها را شرح می دهند.
استانداردها، فرآیندها و شیوه های دقیق و نکته به نکته فعالیت های روابط عمومی را فراهم می آورند که می تواند مورد استفاده روابط عمومی ها قرار گیرد. موسسه کارگزار روابط عمومی قادر است با تدوین استانداردهای تخصصی، زمینه همسوسازی فعالیت های روابط عمومی را فراهم سازد.


محتوا
محتوا - چه بصری و چه نوشتاري - تعامل با مخاطبان هدف را افزایش می دهد. ما در موسسه کارگزار روابط عمومی با همکاری بسیاری از استادان و کارشناسان، می توانیم پیام های استراتژیک و قدرتمندي را به منظور تعامل و جلب توجه بسازيم.

جوایز
برنده شدن يك جایزه می تواند تفاوت زیادی براي هر کسب و کار ايجاد كند. اما اين مسئله اغلب در نتیجه يك تحقیق و برنامه ریزی و مقدار زیادی ارزش افزوده در فعالیت های روابط عمومی رخ مي دهد.
موسسه کارگزار روابط عمومی معتقد است که کسب و کارها برای دریافت جوایز واقعی باید یک استراتژی داشته باشند تا برای آنها اعتبار ایجاد کند. موسسه ما می تواند به شما توصیه و راهنمایي لازم در اين ارتباط را ارایه کند.

رسانه های اجتماعی
امروزه رسانه های اجتماعی یک عنصر حیاتی از ارتباطات محسوب می شوند. هیچ کس نمی تواند آن را نادیده بگیرد.
برای حضور موثر در رسانه های اجتماعی، باید پیام هاي عالي بنويسيم و با تولید قطعه های محتوای بصری برای ايجاد حداکثر تاثیر، يك تك خط كامل و عالي به منظور حلب توجه و هدايت مخاطبان به سمت يك رويكرد خاص، بسازيم.

روابط رسانه ای
کسب و کارها نیازمند ارتباطات رسانه اي فوق العاده و برنامه ریزی شده هستند. روابط رسانه ای خوب روي دانستن این که مخاطبان ما چه چیزی می خواهند استوار است.
ما در برهه اي از زمان واقع شده ايم كه روابط عمومي به عنوان علمي برتر در حال توسعه و پيشرفت است. در چنين شرايطي داشتن ارتباطي موفق با رسانه ها امري ضروري و حياتي به شمار مي رود.
برقراري ارتباط مناسب با رسانه ها و حضور موثر در رسانه های جدید، نتايجي دائمي به شما عرضه خواهد كرد. سازمان شما بايد توانایي هاي رسانه اي قدرتمندي داشته باشد.
موسسه كارگزار روابط عمومي با به كارگيري روش هاي مناسب مي تواند سازمان شما را در امر برقراري ارتباط مناسب با رسانه ها، یاری رساند.

رویدادهای ویژه
رويدادهاي ويژه، توجه مردم و مخاطبان را به سازمان شما جلب مي كند و يا مردم را به محل كار شما مي آورد. برگزاري مسابقات و كارهاي جالب توجه و برجسته، مراسم اعطاي جوايز، میهماني ها و ارائه سخنراني ها، نمونه هايي از رويدادهاي ويژه هستند.
موسسه كارگزار رابط عمومي با پشتوانه نيروي كارشناسي و تخصصي خود، داراي سابقه و تجارب روشن در امر طراحي، برنامه ريزي و اجراي رویدادهای ویژه است.

انتشارات
(انتشارات، بلوك هاي ساختماني هر برنامه روابط عمومي هستند.)
انتشارات کارگزار روابط عمومی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1382 با همکاری عده ای از دوستان دانشگاهی و همکاران فعال در عرصه هنرهشتم، برای پاسخگویی به نیازهای تخصصی و علمی جامعه روابط عمومی کشور تاسیس گردید و به لطف پروردگار آثار مثبتی نیز از فعالیت های خود بر جای گذاشته است.
اکنون انتشارات کارگزار روابط عمومی ضمن دعوت مشتاقانه از همه عزیزانی که در این عرصه قلم می زنند، برای پیوستن به این جمع کوچک اما پرتلاش، دعوت بعمل می آورد.
در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه نگارش کتاب، ترجمه و چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب می توانید با ایمیل kargozar80@yahoo.com با ما ارتباط برقرار کنید.
همچنین این موسسه خدمات پژوهشی نیز ارایه می دهد.