News
برنامه‌های روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی
۵ / ۲ / ۱۳۹۹

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| با ادامه شیوع بیماری کووید19 در سراسر جهان، متخصصان مسئولیت‌اجتماعی شرکت (CSR) و پایداری، مانند اکثر افراد از جمله شاغلان روابط‌عمومی، با تغییر در استراتژی، برنامه‌کاری و وظایف شغلی خود دست و پنجه نرم می کنند.


پایداری اغلب به عنوان مدیریت خط‌مشی سه ‎گانه سازمانی تعریف می شود؛ فرایندی که توسط آن سازمان‌ها خطرات، تعهدات و فرصت‌‎های مالی، اجتماعی و زیست‌‎محیطی خود را مدیریت می کنند.


یکی از آرزوهای استراتژیک متخصصان روابط عمومی در دوره پساکرونا، ارائه یک الگوی پایدار در حوزه مسئولیت ‌اجتماعی در راستای بحران کووید19 بر بستر فعالیت‌ها و فداکاری‌های انجام شده واحدهای روابط‌عمومی و متخصصان آن در ماه‌های اخیر است.


درک این مهم به ما این امکان را می دهد تا همچنان به ارائه و گسترش محصولات و خدمات باکیفیت ادامه دهیم و در رفع چالش‌های پیش روی شهروندان عزیز ایرانی پیشرو باشیم.


آنچه را که موسسه کارگزار روابط‌عمومی در نظر دارد در تحقق آن سهیم باشد، توانمندسازی، معرفی و نمایش مسئولیت ‌اجتماعی سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی از طریق اقدام واقعی و ملموس در پاسخ به شیوع کروناویروس در این روزهای بحرانی است.


در همین راستا، دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران در نظر دارد برنامه‌های زیر را به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی – و در جهت تحقق اهداف پیش‌گفته- پیگیری نماید:


- "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی ایران" با ارائه سخنرانی و تجارب مدیران موفق روابط‌عمومی در پاسخ به شیوع کروناویروس
- "جوایز مسئولیت‌اجتماعی پایدار"
- انتشار ویژه‌نامه "بازیابی مسئولیت‌اجتماعی"
- انتشار کتاب "روابط‌عمومی‌های عصر کرونا"

در رویداد تجربه‌محور "بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی ایران" ایده‌ها، تجربه‌ها و آموزه‌های موفق متخصصان روابط‌عمومی در عرصه مقابله با بیماری همه‌گیرکرونا با شرکت‌کنندگان و سایر علاقمندان به اشتراک گذاشته می‌شود.‌


این مراسم از بهترین عملکرد واحدهای روابط‌عمومی سراسر کشور که در مسیر آماده‌سازی مقابله با کووید-19 و دستیابی به اهداف برنامه‌ ارتباطات اضطراری‌، قدم‌های موثری برداشته‌اند تقدیر می‌‎کند.


علاقمندان به حضور در این بخش، می توانند ایده‌ها، تجارب، سوابق و مستندات خود را به نشانی دبیرخانه ارسال نمایند.


 اطلاعات تماس
تلفن های دبیرخانه: 77 ـ 88617576- 88216277
دورنگار: 88602308

وب سایت:
www.irancpr.ir
www.shara.ir

پست الکترونیک:
info@irancpr.ir
bagherian@irancpr.ir
kargozar80@yahoo.com