News
انتشار کتاب "خبرنگاری دو"
۱۵ / ۱۲ / ۱۳۹۳

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب "خبرنگاری دو" (راهنماي سواد ديجيتالي براي عصر اطلاعات) تالیف مارك بريگز ترجمه مریم صالحی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.


 به گزارش شارا، این کتاب در 11 فصل تدوین شده است. وای خدای من،  وب دو، ابزارها و بازی ها، روش های جدید گزارشگری، چگونه خبر را برای شبکه گزارش کنیم، منابع شنیداری ديجيتالي و پادکست،عکسبرداری ديجيتالي و مدیریت آن، کوتاه کردن فایل های ویدئو برای خبرها و داستان های تصویری، تدوین فیلم ابتدایی و ساختار الگو برای نمایش ترتیب حوادث از جمله فهرست این کتاب ارزشمند می باشد.
 

این کتاب شما را در این راه راهنمایی می کند، هر مهارت و فناوری را به یک درس قابل هضم که بلافاصله در کارهای شما قابل استفاده است تجزیه مي کند. چون که دسته بندی شده است، شما در هر زمان می توانید روی یک روش تمرکز کنید. این کتاب خیالی نیست، بلکه کاربردی است. شما می توانید مهارتی را که آموختید همان روز انجام دهید. باید به همین سرعت انجام شود وقتی برای تلف کردن نیست.

 

خبرنگاری دو (راهنماي سواد ديجيتالي براي عصر اطلاعات)/ تالیف مارك بريگز ترجمه مریم صالحی/ انتشارات کارگزار روابط عمومی؛ چاپ اول اسفند 1394/قطع رقعی/قیمت:15 هزار تومان/200 صفحه