News
حضور خوزستان در دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
۱۱ / ۱۰ / ۱۳۹۲
 

نماینده رسمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در خوزستان از حضور این استان در دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با موضوع «روابط عمومی یکپارچه» خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان؛ سعید کیوانی اظهار کرد: دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با موضوع «روابط عمومی یکپارچه» و با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن متخصصان روابط عمومی، انجمن روابط عمومی ایران و دانشگاه‌های معتبر خارجی و داخلی، نخبگان، مدیران و کارشناسان صاحب نام در حوزه روابط عمومی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کنفرانس در 23 و 24 دی ماه 1392 در تهران برگزار می‌شود تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بسترهای ارزشمندی برای آموزش‌های حرفه‌ای دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی مهیا شده و شرکت‌کنندگان در کنفرانس از امتیاز دریافت گواهینامه بین‌المللی با امضا و آرم انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی بهره‌مند خواهد شد.

نماینده رسمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در خوزستان خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند برای حضور در همایش و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه کارگزار روابط عمومی، تلفن‌های دبیرخانه کنفرانس88216277-88617576-021 تماس حاصل کرده و یا به وب سایت www.shara.ir، www.irancpr.ir مراجعه کنند.

وی در پایان عنوان کرد: موسسه کارگزار روابط عمومی به عنوان یک نهاد غیردولتی فعال در حوزه روابط عمومی، با هدف برقراری ارتباط بین سیاستگذاران، مدیران اجرایی، بهره‌برداران، محققان، مدیران و کارگزاران روابط عمومی و علاقمندان این حوزه و نیز تبیین اهمیت «روابط عمومی یکپارچه» در تعالی روابط عمومی کشور، این کنفرانس را برگزار می‌کند.